INFORMACJE24.co.uk

Jesteś tutaj: Informacje24 4 Pierre Garroudi – niezwykły pokaz kapeluszy podczas London Fashion Week!

Pierre Garroudi – niezwykły pokaz kapeluszy podczas London Fashion Week!

Pierre Garroudi przyzwyczaił nas już do tego, że od wielu lat jego pokazy znacznie różnią się od innych.

 

pierre garroudiGłownie dlatego, że prezentowane na nich stroje i kapelusze są zupełnie nietuzinkowe. Poza tym miejsca, w których organizuje pokazy są zupełnie nie kojarzą się wcale z mogą. Ten ostatni na przykład odbył się w dużej sali centrum modlitewnego!

Kiedy po pokazie zapytalismy Pierre Garroudi co było główną inspiracją do stworzenia tego projektu odpowiedział nam, że „nie było jakiegos jednego pomysłu na projekt pokazu. Każdy z zaprezentowanych kapeluszy był inspirowany czyms innym. Zamiast jednego projektu było ich pięćdziesiąt i tyleż samo było inspiracji” – zakończył swoją wypowiedź mistrz spektakularnych pokazów kapeluszy.

Wsród występujących modelk znalazły się także i Polki. Były wsród nich między innymi Violetta Tupko – Miss Polski UK 2018, Kinga Orlicz - UK Qugar Queen 2019 oraz Izabella Kowalewska – znana modelka wybiegowa.

VQ2A0155Już po raz czwarty uczestniczę w imprezach organizaowanych przez Pierre’a Garroudi’ego. Dwa razy brałam udział w jego pokazach a dwa razy uczestniczyłam we flash mobach. Jego pomysły zawsze mnie zaskakują i to jest najbardziej fascynujące” – stwierdziła w rozmowie z nami Izabella Kowqalewska.

VQ2A0066Z kolei Violetta Tupko – Miss Polski UK 2018 w przerwie pomiędzy jednym a drugim ujęciem powiedziała nam: „dzisiaj miałam 4 pokazy. Pędziłam więc tutaj aby się nie spóźnić. Wpadłam dosłownie godzinę temu i po krótkich przymiarkach wyszłam na wybieg. Tego pokazu nie da się porównać z żadnym innym. Pewnie dlatego wszystkie modelki bardzo chętnie odpowiadają na zaproszenia wysyłane przez Pierra Garroudi.

 

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.

prb24.co.uk

  • tpob

TVP Polonia24

  • tvp

SPK WB

  • spk

Połącz się