INFORMACJE24.co.uk

Jesteś tutaj: Informacje24 7 Polska - Czarnogóra 4-2

Polska - Czarnogóra 4-2

Jest, jest mamy to Polska, Polska “ po 11 latach wracamy. jedziemy do Rosji na mundial” mistrzostwa świata są nasze . Polska - Czarnogóra 4:2 (2-0) po raz ósmy w historii mundialu wywalczyliśmy awans .

Awansowaliśmy do mistrzostw świata elity piłkarskiej jest sukces , naszej reprezentacji narodowej w piłce nożnej . Polska – Czarnogóra 4:2 (2-0) bramki: Polska Krzysztof Mączyński (6), Kamil Grosicki (16), Robert Lewandowski (85), Filip Stojković (87-samobój.). Czarnogóra: Stefan Mugosa (78), Żarko Tomasević (83) .

Mecz odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie . TO NASZA TWIERDZA

Pamiętamy z historii na Stadionie Narodowym zwyciężymy 8 razy , w tym z mistrzami świata Niemcami. Jeden raz zremisowaliśmy, że Szkotami 2 :2 udało się urwać im punkty na naszej ziemi.

Adam Nawałka został pierwszym w historii trenerem reprezentacji Polski , który doprowadził do występu na mistrzostwach Europy, i na Mistrzostwa Świata !

Robert Lewandowski jest bliski zdobycia tytułu króla strzelców eliminacji do Mistrzostw Świata !

Robert ma na koncie 16 bramek, a to o jedno trafienie wyprzedza Cristiana Ronaldo.

Do tego meczu Nawałka przygotował się od samego początku i dokonał zmiany Mączyński zastąpił Linettego. Postawił jak w meczu z Armenią 6-1 .

“ Biało Czerwoni “ grali szybko i zdecydowanie w Czarnogórze. Do awansu wystarczał nam remis, ale do zapewnienia sobie pierwszego miejsca w koszyku przed losowaniem grup Mistrzostw Świata , potrzebowaliśmy zwycięstwa.

Już w 6 minucie Piotr Zieliński próbował strzelać bez przyjęcia, ale wyszło mu podanie do stojącego bliżej bramki Krzysztofa Mączyńskiego, który przymierzył prosto do siatki i już było 1:0 Mączyński zdobywca gola.

Podawali Piszczek do Zielińskigo przeszedł dwójkę zawodników z Czarnogóry , podał w "szesnastkę" do stojącego tyłem do bramki "Lewego", ten zasłonił dostęp do piłki kryjącemu go obrońcy i oddał ją do nadbiegającego Grosickiego kopnął obok Danijela Petkovicia i prowadziliśmy 2-0! Wszyscy wstali I bili Bravo atmosfera jak na koncercie. Kamil Grosicki zanotował 3 bramkę dla reprezentacji .

Stefana Mugosy. Miał pięć metrów do bramki, a huknął z przewrotki. Chwilę wcześniej wszedł na boisko. Zrobiło się nerwowo. Drużyna z Czarnogóry poczuła wiatr i ruszyła do ataków. Strzelała z daleka Żarko Tomasević i remis! Coś

Druga połowa 2:1 - odpowiedź Czarnogóry . Rezerwowy reprezentacji strzela nam efektowną bramkę. Uderzył zza linii pola bramkowego przewrotką mimo krycia Zielińskiego. Szczęsny nie miał nic do powiedzenia

W 83 minucie Czarnogóra doprowadza do wyrównania. obrońca Czarnogórców uderza płasko przy prawym słupku naszej bramki Szczęsnego . Jest bramka na 2:2 . 7 minut do końca czasu gry i są nerwy na stadionie tak dobrze zaczęliśmy a możemy skończyć na 2 miejscu .

Robert Lewandowski przechwycił piłkę przeciwnika i strzelił gola w 85 minucie gry na 3:2 do pustej bramki co za akcja to tylko tak może zrobić “Lewy” Emforja i wybuch radości zapanował na Stadionie Narodowym przy łazienkowskiej co tutaj się dzieje. Sami kibice nie wierzą co za scenariusz im się na samą końcówkę rysuje.

Mamy akcję Błaszczykowskiego i Lewandowskiego bo w 87 minucie obrońca Czarnogóry - Stojkovic strzela bramkę samobójczą I ustanawia wynik końcowy na 2 : 4 dla Polski .

W doliczonym czasie 90 + 3' Makuszewski strzelał zamiast podać do Lewandowskiego. Bramkarz wybija nogami, a mogła być to piąta bramka gdyby jeszcze pomyślał w tej akcji jak sprytnie można to rozwiązać.

“ MAMY TO “ MUNDIAL JEST NAS JEDZIEMY DO ROSJI W 2018. Szał i wielka radość prezydent RP Jerzy Duda z Prezesem Bońkiem swiętują awans po 11 latach . Ostatnio byliśmy na tej imprezie sportowej w 2006 i 2002 .

Polska - Czarnogóra 4:2 (2-0)

Bramki: Krzysztof Mączyński (6), Kamil Grosicki (16), Robert Lewandowski (85), Filip Stojković (87-samob.) - Stefan Mugosa (78), Żarko Tomasević (83)

Polska: Wojciech Szczęsny – Łukasz Piszczek (46-Maciej Rybus), Kamil Glik, Michał Pazdan, Bartosz Bereszyński – Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Krzysztof Mączyński (90+2-Rafał Wolski), Kamil Grosicki (89-Maciej Makuszewski) – Robert Lewandowski

Czarnogóra: Danijel Petkovic – Filip Stojkovic, Emrah Klimenta, Nemanja Mijuskovic, Zarko Tomasevic – Marko Jankovic, Aleksandar Scekic, Mirko Ivanic (67-Sead Haksabanovic), Nikola Vukcevic, Vladimir Jovovic (77-Stefan Mugosa) – Fatos Beciraj.

Sędziował: Daniel Orasto z Włoch.

Żółte kartki: Vukczević (27. za faul na Mączyńskim), Beciraj (38. za faul na Krychowiaku), Ivanić (53. Za faul na Krychowiaku)

Widzów: 57538