INFORMACJE24.co.uk

Jesteś tutaj: Informacje24 7 SHARON VAN ETTEN PREZENTUJE KLIP DO "COMEBACK KID"

SHARON VAN ETTEN PREZENTUJE KLIP DO "COMEBACK KID"

 Sharon Van Etten zarezentowała teledysk, który powstał do utworu "Comeback Kid". Zdjęcia do klipu były kręcone w rodzinnym mieście artystki - Nowym Jorku. Klip wyreżyserował Jonathan William Turner.

"W miarę jak powstawał tekst do "Comeback Kid" zdałam sobie sprawę, że piszę o sobie w wielu wcieleniach jako dziecko, osoba dorosła, siostra, przyjaciółka czy sąsiadka. Wyobrażałam sobie projektor, który wyświetla wspomnienia, ale nie wiadomo do końca czy moje czy może kogoś innego. Jonathan pomógł mi zilustrować moje zmagania ze sobą" - mówi Sharon.

 



Nowy materiał powstał w dość intensywnym momencie życia artystki. Sharon zaszła w ciążę, wróciła do szkoły studiować psychologię, gościnnie pojawiła się w serialu Netflixa "The OA" oraz w głośnym obrazie Davida Lyncha "Twin Peaks: The Return" grając jeden ze swoich utworów z poprzedniej płyty. Napisała swoją pierwszą ścieżkę dźwiękową do filmu Katherine Dickmann "Strange Weather". Nowe kompozycje powstawały w krótkich chwilach między wszystkimi powyższymi projektami.

Za produkcję materiału odpowiedzialny jest John Congleton. W nagraniach wzięli udział tacy muzycy jak: Heather Woods Broderick, plus Jamie Stewart, Zachary Dawes, Brian Reitzell, Lars Horntveth, McKenzie Smith, Joey Waronker, Luke Reynolds oraz Stella Mozgawa. Materiał został zarejestrowany w Los Angeles.

"Remind Me Tomorrow" trafi na półki sklepowe 18 stycznia 2019 r. nakładem wytwórni Jagjaguwar.
Video można obejrzeć tutaj<
https://www.youtube.com/watch?v=h4mewwymxbI>.

 

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.

prb24.co.uk

  • tpob

TVP Polonia24

  • tvp

SPK WB

  • spk

Połącz się