INFORMACJE24.co.uk

Jesteś tutaj: Informacje24

Artykuły

W Londynie odbyła się wielka gala Miss Polski UK i Miss Polski Nastolatek UK!

 W sobotę 26 maja, w Londynie odbyła się gala finałowa konkursów Miss Polski i Miss Polski Nastolatek UK and Ireland.

 06-61345123 2308615022492155 3928330122901323776 nMiss Polski UK and Ireland została Aneta Wątor zaś tytuł Miss Polski Nastolatek otrzymała Martyna Sroka.1-VQ2A4460-001 Tytuły wicemiss Miss Polski przypadły w udziale:Małgorzacie Maciejewskiej - 1st Vice Miss oraz Anecie Lisowskiej 2nd Vice Miss. W przypadku drugiego konkursu tytuły wicemiss Polski Nastolatek powędrowały do: Niny Czernik 1st Vice Miss oraz Sary Krajza: 2nd Vice Miss.

Zapytalismy nową Miss Polski UK o odczucia jakie towarzyszyły jej podczas całej imprezy. "W sobotę 25 maja 2019 zostałam Miss Polski Uk&Ireland. Dzisiaj  emocje powoli opadają ale w trakcie trwania całej gali , czułam stres ale również i podekscytowanie. Podczas ogłaszania werdyktu towarzyszyło mi uczucie niepewności, pewnie jak każdej z nas  ale i również ekscytacji.Kiedy usłyszałam iż to ja wygrałam, nie mogłam uwierzyć a jednocześnie czułam się najszczęśliwsza osoba na swiecie. W drodze po Koronę, wspierała mnie cała moja rodzina oraz wielu moich znajomych, za co im bardzo dziękuje. O konkursie dowiedziałam się od koleżanki która zachęciła mnie do wzięcia w nim udziału. Trochę szkoda, że ona sama nie mogła w nim wystąpić z przyczyn osobistych" - stwierdziła Aneta Wątor od soboty nowa Miss Polski UK.

 Gala, która odbyła się w Klubie Orła Białego w Londynie była przygotowana znakomicie – co do tego zgadzali się wszyscy przybyli na wybór najpiękniejszej Polki mieszkającej na Wyspach. Wśród zaproszonych gości znalazła się między innymi Monika Ciesiełkiewicz jedna z najbardziej znanych modystek na świecie, Aneta Muckus – znakomita stylistka, Marta Barczok – Miss Euro 2016, Justyna Szwed – właścicielka My SPA Expret, Irmina Przybyłowska - Dyrektor Generalna i współwłaścicielka magazynu Woman in the World a także Adam Wiktorski – właścieiel marki odzieżowej Egoist. Zreztą znakomitych gości był bardzo dużo. W jury pod przewodnictwem Mateusza Magi zasiadali między innymi: Darien Mynarski – znany projektant mody, George Byczyński - prawnik z Londynu, założyciel British Poles Initiative i British-Polish Law Association i oczywiście Paweł Majewski – organizator londyńskiej gali finałowej Miss Polski UK.

Zapytaliśmy Dariena Mynarskiego, który po raz kolejny zasiada w jury konkursu, jak ocenia tegoroczne wybory Miss. “W tym roku pojawiło się znacznie więcej interesujących dziewczyn startujących w konkursie Miss Polski Nastolatek. Ogólnie konkurs z roku na rok jest coraz lepszy i stoi na coraz wyższym poziomie. Moją szczególną uwagę zwróciła Nina Czernik (zdobyła tytuł wicemiss – przyp.red). Ta dziewczyna ma olbrzymi potencjał i trzymam za nią kciuki.”

 “Podczas tegorocznych wyborów Miss miałam przyjemność pojawić się na zaproszenie firmy LoveYourself, z która współpracuje i korzystam z ich produktów. Byli oni sponsorem Miss. Cieszę się, ze wygrała moja faworytka, choć wybór był bardzo trudny, bo wszystkie dziewczyny były ślicznie i pięknie prezentowały się na scenie. Pawłowi Majewskiego gratuluję wspaniałej organizacji wydarzenia. Do zobaczenia na następnej edycji. Pozdrawiam wszystkich czytelników” - w taki sposób skomentowała tegoroczną galę Marta Barczok – Miss Euro 2016.

 W podobnym tonie o gali finałowej wypowiedziała się Irmina Przybyłowska reprezentująca magazyn Woman in the World: “Bardzo dobrze przygotowana impreza. Jestem pod wielkim wrażeniem tego jak perfekcyjnie przygotowano galę”.

 13-61699260 360220417954009 2427363168914243584 nZnakomicie prowadzącym galę był Martin Fitch – reprezentant Polski na Eurowizję, który także zaśpiewał kilka piosenek. Oprócz niego wystąpili także: Maksymilian Łapiński – który najpierw zachwycił jury konkursu "The Voice of Poland" a w sobotni prawie 300 osób zgromadzonych w sali klubie Orła Białego i Marcin Klimczak, którego przebój "Aicha" nuci do dzisiaj cała Polska. Za serce chwyciła wszystkich 1-VQ2A3856Maja Adamczyk - utalentowana dziewczyna, laureatka konkursu Talent Show, odbywającego się podczas Balu Karnawałowego 2019 dla Dzieci i Rodziców w Londynie.

 Trudno było nie docenić kreacji w jakich na scenie pojawiły się kandydatki biorące udział w konkursie. 1-VQ2A4295“Dziewczyny prezentowały się znakomicie. Wspaniałe suknie ślubne Parisel oraz oszałamiające kreacje wieczorowe stworzone przez Dianę Walkiewicz – projektantkę odważnych i oryginalnych fasonów zrobiły na mnie olbrzymie wrażenie” - skomentowała swoisty pokaz mody jaki odbył się podczas gaili Aneta Muckus – jedna z najlepszych polskich stylistek na Wyspach.

 O to by kandydatki na Miss wyglądały znakomicie dbał cały sztab ludzi. Nad stylistami fryzur pieczę sprawował Damian Wiesław Azikiewicz – zdobywca tytułu Stylist of the Year 2019 UK. Pod jego pieczą dwunastu polskich fryzjerów pracowało przez kilka godzin by wszystkie panie wyglądały wspaniale. Za makijaż odpowiadał zespół kierowany przez D Man Qzara, w skład którego wchodziło kilka bardzo doświadczonych makijażystek.

Waldemarem Rudnik z firmy Tempo Entertainment odpowiadał za nagłośnienie całej imprezy.

 

 

 

 

 

 

 

Fot: Marcin Libera

 

Fot: Adrian Perliński

Fot: Voiteck Nowak


 

W sobotę 26 maja, w Londynie odbyła się gala finałowa konkursów Miss Polski i Miss Polski Nastolatek UK and Ireland.

 

Miss Polski UK and Ireland została Aneta Wątor zaś tytuł Miss Polski Nastolatek otrzymała Martyna Sroka. Tytuły wicemiss Miss Polski przypadły w udziale:Małgorzacie Maciejewskiej - 1st Vice Miss oraz Anecie Lisowskiej 2nd Vice Miss. W przypadku drugiego konkursu tytuły wicemiss Polski Nastolatek powędrowały do: Niny Czernik 1st Vice Miss oraz Sary Krajza: 2nd Vice Miss.

 

Gala, która odbyła się w Klubie Orła Białego w Londynie była przygotowana znakomicie – co do tego zgadzali się wszyscy przybyli na wybór najpiękniejszej Polki mieszkającej na Wyspach. Wśród zaproszonych gości znalazła się między innymi Monika Ciesiełkiewicz jedna z najbardziej znanych modystek na świecie, Aneta Muckus – znakomita stylistka, Marta Barczok – Miss Euro 2016, Justyna Szwed – właścicielka My SPA Expret, Irmina Przybyłowska - Dyrektor Generalna i współwłaścicielka magazynu Woman in the World a także Adam Wiktorski – właścieiel marki odzieżowej Egoist. Zreztą znakomitych gości był bardzo dużo. W jury pod przewodnictwem Mateusza Magi zasiadali między innymi: Darien Mlynarski – znany projektant mody, George Byczyński - prawnik z Londynu, założyciel British Poles Initiative i British-Polish Law Association i oczywiście Paweł Majewski – organizator londyńskiej gali finałowej Miss Polski UK.

 

Zapytaliśmy Dariena Młynarskiego, który po raz kolejny zasiada w jury konkursu, jak ocenia tegoroczne wybory Miss. “W tym roku pojawiło się znacznie więcej interesujących dziewczyn startujących w konkursie Miss Polski Nastolatek. Ogólnie konkurs z roku na rok jest coraz lepszy i stoi na coraz wyższym poziomie. Moją szczególną uwagę zwróciła Nina Czernik (zdobyła tytuł wicemiss – przyp.red). Ta dziewczyna ma olbrzymi potencjał i trzymam za nią kciuki.”

 

“Podczas tegorocznych wyborów Miss miałam przyjemność pojawić się na zaproszenie firmy LoveYourself, z która współpracuje i korzystam z ich produktów. Byli oni sponsorem Miss. Cieszę się, ze wygrała moja faworytka, choć wybór był bardzo trudny, bo wszystkie dziewczyny były ślicznie i pięknie prezentowały się na scenie. Pawłowi Majewskiego gratuluję wspaniałej organizacji wydarzenia. Do zobaczenia na następnej edycji. Pozdrawiam wszystkich czytelników” - w taki sposób skomentowała tegoroczną galę Marta Barczok – Miss Euro 2016.

 

W podobnym tonie o gali finałowej wypowiedziała się Irmina Przybyłowska reprezentująca magazyn Woman in the World: “Bardzo dobrze przygotowana impreza. Jestem pod wielkim wrażeniem tego jak perfekcyjnie przygotowano galę”.

 

Znakomicie prowadzącym galę był Martin Fitch – reprezentant Polski na Eurowizję, który także zaśpiewał kilka piosenek. Oprócz niego wystąpili także: Maksymilian Łapiński – który najpierw zachwycił jury konkursu "The Voice of Poland" a w sobotni prawie 300 osób zgromadzonych w sali klubie Orła Białego i Marcin Klimczak, którego przebój "Aicha" nuci do dzisiaj cała Polska. Za serce chwyciła wszystkich Maja Adamczyk - utalentowana dziewczyna, laureatka konkursu Talent Show, odbywającego się podczas Balu Karnawałowego 2019 dla Dzieci i Rodziców w Londynie.

 

Trudno było nie docenić kreacji w jakich na scenie pojawiły się kandydatki biorące udział w konkursie. “Dziewczyny prezentowały się znakomicie. Wspaniałe suknie ślubne Parisel oraz oszałamiające kreacje wieczorowe stworzone przez Dianę Walkiewicz – projektantkę odważnych i oryginalnych fasonów zrobiły na mnie olbrzymie wrażenie” - skomentowała swoisty pokaz mody jaki odbył się podczas gaili Aneta Muckus – jedna z najlepszych polskich stylistek na Wyspach.

 

O to by kandydatki na Miss wyglądały znakomicie dbał cały sztab ludzi. Nad stylistami fryzur pieczę sprawował Damian Wiesław Azikiewicz – zdobywca tytułu Stylist of the Year 2019 UK. Pod jego pieczą dwunastu polskich fryzjerów pracowało przez kilka godzin by wszystkie panie wyglądały wspaniale. Za makijaż odpowiadał zespół kierowany przez D Man Qzara, w skład którego wchodziło kilka bardzo doświadczonych makijażystek.

 

Waldemarem Rudnik z firmy Tempo Entertainment odpowiadał za nagłośnienie całej imprezy.

 

 

 

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.

prb24.co.uk

  • tpob

TVP Polonia24

  • tvp

SPK WB

  • spk

Połącz się