INFORMACJE24.co.uk

Jesteś tutaj: Informacje24

Artykuły

Taxi Lady – nowy videoblog o tym kogo można spotkać kierując taksówką w Londynie!

Historia tego kanału zaczęła się tutaj – w Szkocji a dokładniej w Edynburgu – tymi słowami Dorota Kotlewska roczpoczęła pilotażowy odcinek swojego nowego videoblgu.

 

dorota kotlewska Sama o sobie mówi, że jest urodzoną taksówkarką. „Co jest najciekawsze w tej pracy to fakt, że spotyka się niesamowite osoby i odwiedza miejsca o istnieniu których nie miało się pojęcia. Stąd też coraz bardziej przechodziła mi przez głowę myśl aby coś z tym zrobić a nie tylko traktować to jako kolejny przejazd i odłożyć w zapomnienie. Uwielbiam tę prace a że moja głowa od razu poszukuje  możliwości wykorzystania tego i stworzenia ciekawych relacji to dlaczego nie spróbowac???

Nie jest to jednak proste bo od marzeń, planów do realizacji to długa droga. Dzięki Malwinie Kukaj poznałam Adriana z Art Balck Studio ,który po zapoznaniu z moim zamyslem podjął się wyzwania stworzenia i poprpwadzenia kanału na You Tube.Zwiastun pojawił się 10 listopada i od tej pory cyklicznie będzie tworzyli jeden odcinek tygodniowo – tak założenia nowego kanały opisałą jego pomysłodawczyni Dorota Kotlewska.

 

Tu można zobaczyć odcinek pilotażowy:

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.

prb24.co.uk

  • tpob

TVP Polonia24

  • tvp

SPK WB

  • spk

Połącz się