INFORMACJE24.co.uk

Jesteś tutaj: Informacje24

Artykuły

House Martin – słynny polski sklep prowadzony na nie mniej słynnym Camden

 Każda kobieta, dla której modna torebka oznacza tę wyjątkową, sklep House Martin na słynnym Camden, jest miejscem z pewnością często odwiedzanym.

 Tylko część odwiedzających tę chyba najbarwniejszą dzielnicę Londynu,  zdaje sobie sobie sprawę, że sklep prowadzi Polka 

house MartinMonika Martin-Gratter. Zapytaliśmy ją jak to się stało, że stworzyła w tak magicznym miejscu tak wyjątkowy sklep.

“Moja przygoda z Camden rozpoczęła się w roku 2011 i trwa bez przerwy do dzisiejszego dnia. Mimo że wiele lat pracowałam dla różnych korporacji, w tym także w branży odzieżowej, zawsze priorytetem była dla mnie niezależność i możliwość decydowania o własnym czasie. Kiedyś projektowałam i szyłam ubrania – cieszyły się ogromnym powodzeniem i nosiły mój charakterystyczny rys – nigdy nie były nudne! Przemiany w Polsce zdecydowały o mojej decyzji pracy w korporacji – w ten sposób sprawdzałam siebie. Żeby sprawa była jasna – będąc szefową, nigdy nie wywierałam presji na pracownikach, pamiętałam, ze ludzie lubią być docenieni i mieć poczucie decydowania o sobie. Aneta MuckusJednak i ta droga okazała się dla mnie zbyt ograniczająca i zdecydowałam się na otwarcie swojej działalności w Londynie, na – legendarnym dla mnie – Camden. Jak się okazało, była to słuszna droga. Ważne przy tym jest dla mnie to, że torby i inne akcesoria, które oferuję na moim stoisku, są projektowane i wykonywane przez grupę moich przyjaciół w Polsce. Są to doświadczeni, rzetelni, a co najważniejsze kreatywni twórcy. Początki naszej przyjaźni sięgają, wspomnianych wcześniej czasów, projektowania przeze mnie ubrań. Wszyscy wtedy ożywialiśmy siermiężny design polskich ulic. Ludzie przyjeżdżali specjalnie do Gdańska na jarmark, żeby kupić nasze produkty – sukienki, spodnie, paski, torby… Tamta pasja tworzenia towarzyszy mi (i moim dostawcom) do tej pory. Moje rozmowy z klientami na Camden oraz przez fora internetowe wpływają na powstawanie nowych wzorów i używanie nowych w naszej ofercie kolorów dopasowanych do potrzeb i oczekiwań kupujących. Oczywiście, w ramach naszych projektów, które sprawdzają się znakomicie od wielu lat wśród klientów przywajacych do Londynu z całego świata. Wysyłaliśmy już torby nie tylko do całej prawie Europy ,ale także do m.in Nowej Zelandii, Australii, USA czy Singapuru. Jaką mamy ofertę? Otóż, nasze torby robione są ze skóry przygotowywanej specjalnie dla nas. Stad też wyjątkowe kolory i faktura – przyciągające uwagę klientów, a także ludzi lubiących się jedynie powłóczyć po Camden.Co ciekawe, mimo że nasze torby są wytrzymałe i doskonale znoszą próbę czasu, klienci wracają na moje stoisko, by kupić kolejną torbę – tego samego wzoru, tylko w innym kolorze lub decydują się na uzupełnienie szafy o inny wzór. Jeżeli chodzi o nowe działania - sama jestem wegetarianką, a w bliskim gronie mam wielu wegan, dlatego biorąc pod uwagę klientów z tego kręgu, pracujemy nad linią toreb wytwarzanych z eco skóry i tkanin obiciowych. Na moim stoisku można tez znaleźć popularne szczegolnie teraz takie skórzane akcesoria jak portfele i paski, także z napisem Camden Town,London. Muszę przyznać (i nie będę tu oryginalna), że Camden Lock to wyjątkowe miejsce w Londynie. Kolorowe produkty i jedzenie z całego świata tworzą niepowtarzalny klimat. A ludzie pracujący tutaj to kolorowe opowieści z całego świata. Jedną z tych opowieści jestem ja – Polka, ktora z duma informuje wszystkich klientów, że wyroby House Martin sa wytwarzane w Polsce.

 Wśród osób, które robią zakupy w tym sklepie jest także Aneta Muckus – znakomita polska stylistka działająca w Londynie.

 http://housemartinshop.com/home-2/

 

 

 

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.

prb24.co.uk

  • tpob

TVP Polonia24

  • tvp

SPK WB

  • spk

Połącz się