INFORMACJE24.co.uk

Jesteś tutaj: Informacje24 9 Wiadomości Wielka Niedziela w Premier League Chelsae kontra Manchester Unitd 3 : 3 24 kolejka

Chelsae - Manchester United 3: 3 kontrowersyjne 2 karne podyktowane dla Manchester Unitd przez sędziego Howarda Webba.

Mecz rozpoczal się od samego początku pod dyktando Chelsae i w 36minucie Chelsae wypracowało sobie bardzo dobra akcje w ataku i po strzela Sturridge w 36 minucie padł samobój . Zapowiadało się dobre spotkanie i od tego momentu tak było Chelsae prowadzi po pierwszej połowie 1 :0 Czerwone Diabły są w tarapatach . W drugiej połowie padają dwie niesamowite bramki od samego począrtku drugiej połowy po dyktando Chelsae . 46 minucie Mata stzrela ze zwoleja silną torpede pod poprzczką po dośrodkowaniu Torresa. W 51 minucie Mata dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne , a tam strzela, uderzając głową Dawid Luiz , a przez przypadek odbija Ferdinand i piłka wpada w prawę okienko do bramki De Gea . Chelsae prowadzi juz 3:0 i wszycy już mysleli ze Chelsae wygryra to spotkanie w niedzielny wieczór bardzo łatwo. Tak sie niestety nie dzieje sędzia Howard Webb dyktuję karny i Rooney w 58 minucie strzela pierwszego gola w ytym spotkaniu a Cech był bezbronny przy tym strzale. Nastepna akcja to kontrowersyjny rzut karny podyktowany przez Howarda i Welbeck upada w polu karny po lekkim kontakcie w polu karnym przez obrońcę Iwanowić i Webb dyktuje karny Ronney strzela 69 minucie kolejny gol a bramkarz Cech niestety ponownie bez szans. 15 minut po tem Rooney strzelaze 16 metrów na bramkeChelsae ale piłka została wybita przez Cecha do prawej strony , ale tam przejął Giggs piłkę i który przytomnie dośrodkowuje w pole karne do Hernandeza a on w przepiekny sposób strzela remisujaca bramkę w 84 mminucie dla Czerwonych Diabółów na 3: 3
Noukaut Arsenalu nad Blekburn i Harttrick Vanpersiego 7: 1
24 kolejce meczu pomiędzy Arsenalem, a Blackburn nikt nie spodziwał sie takiego wyniku ani takiego meczu podyktowanego przez piłakrzy Arsenalu. To był mecz piłkarzy Arsenalu oraz trenera Wengera w tym dniu . Blackburn znajdując sie w strefie spadkowej chciało zremisowac lub wygrac to spotkanie z siódmym w tabeli Arsenalem i tak aby sie utrzymac i zdobyc jakies punkty w tabeli, ale w tym dniu Arsenal nie dał zadnych szans rywalowi i po pierwszej połowie było juz 3:1 po bramkach 2 bramkach Vanpersiego 2 minucie i 38 minucie. 40 minucie Oxlade-chamberlain, a dla Blackburn strzela z wolnego 32 minucie Pedersen i to na tyle co mogło pokazac w tym meczu Blackburn. Po pierwszej połowie Wojciech Szczesny w bramcę Arsenalu bronił dobrze. W drugiej połowie to juz strzelnica czterech bramek zawodników Arsenalu 51 minucie strzela Arteta potem znowu 60 minucie Van Persie a na koniec meczu 90 minucie Hennry.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.