INFORMACJE24.co.uk

Jesteś tutaj: Informacje24

Artykuły

Polka Kiara Babar najmłodszą zwyciężczynią TOP MODEL UK!

Zaledwie skończyła 16 lat a już została zwyciężczynią prestiżowego TOP MODEL UK 2022, w krategorii Commercial,  odbywającego się w czasie London Fashion Week!

 Dzień wcześniej zadebiutowała na wybiegu jednego z pokazów mody w czasie London Fashion Week. Jak się okazuje teraz negocjuje propozyje pojawienia się na wybiegu podczas New York Fashion Week, który odbędzie się w lutym 2023 roku. Co by nie 

Kiara Babar2mówić to ogromne osiągnięcie dla kogoś, kto ma 16 lat i jeszcze uczy się w szkole.

„Wszystko zaczęło się od zbyt długiej sukienki, którą należało skrócić. Poszłyśmy więc do znajomej krawcowej by dostosować długość do wzrostu Kiary. Pani Halina Kiedrowska zapytała czy Kiara nie zechciałaby zapozować w jednej z jej autorskich kreacji. Zdjęcia na stronie pani Haliny zobaczył następnie fotograf Voiteck Nowak, który zaprosił Kiarę na sesję. Najpierw jedną, potem drugą, a następnie zdjęcia zostały opublikowane w jednym z magazynów. Potem padła sugestia, że Kiara powinna wystartować w TOP MODEL UK. Fakt, że wygrała był olbrzymim zaskoczeniem dla mnie, chociaż jak każda matka po cichu liczyłam na zajęcie jakiegoś miejsca przez córkę” - tak w ogromnym skrócie historię Kiary opowiedziała jej mama Anna Babar.

„Werdyktem jury byłam nie mniej zaskoczona niż mama. Wszystko działo się tak szybko. Jeden dzień idziesz pierwszy raz w życiu na wybiegu w kreacjach projektantów a na drugi dzień wygrywasz konkurs, potem dostajesz propozycje wzięcia udziału w pokazie podczas New York Fashion Week. Trochę to wszystko jak w bajkowej opowieści. Powiem szczerze, że przez kilka dni co chwilę byłam czymś bardzo pozytywnie zaskakiwana.” – tak swoje wrażenia opowiedziała nam Kiara. Kiedy pytaliśmy ją o plany życiowe, Kiara wyjawiła nam, że chciałaby zostać prawnikiem. Gratulując sukcesów, życzymy spełnienia nawet tych najskrytszych marzeń.

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.

prb24.co.uk

  • tpob

TVP Polonia24

  • tvp

SPK WB

  • spk

Połącz się